Лаптоп Dell Precision 3561 Intel Core i7- 11850H (8 Core, 24 MB Cache, 2.50GHz to 4.80GHz, 45w, vPro), 16GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA T1200, DOS
Изчерпано количество
SKU
N011P3561EMEA_UBU
Лаптоп Dell Workstation Mobile Precision 3561
DELL MOBILE PRECISION WORKSTATION 3561; 15.6 FHD; 16X9; 1920X1080; 250 NIT; WVA; 45% NTSC; 60HZ; NON-TOUCH; RGB CAM AND MIC; WLAN & WWAN CAPABLE; ENERGY STAR QUALIFIED; EPEAT 2018 REGISTERED (GOLD); INTEL CORE I7- 11850H (8 CORE, 24 MB CACHE, 2.50 GHZ TO 4.80 GHZ, 45W, VPRO); NVIDIA T1200 4 GB GDDR6; 16 GB; 1 X 16 GB; DDR4; 3200MHZ NON-ECC; SODIMM; M.2 2280 512 GB; GEN 3 PCIE X4 NVME; SOLID STATE DRIVE; NO ADDITIONAL HARD DRIVE; SINGLE POINTING BACKLIT ENGLISH INTERNATIONAL KEYBOARD WITH NUMERIC KEYPAD; 4 CELL 64WHR BATTERY; 130W E5 TYPE C POWER ADAPTER (EPEAT); INTEL WI-FI 6 AX201 WIRELESS CARD WITH BLUETOOTH 5.2; WIRELESS INTEL AX201 WLAN DRIVER; NO MOBILE BROADBAND CARD; DELL CLIENT SYSTEM UPDATE (UPDATES LATEST DELL RECOMMENDED BIOS, DRIVERS, FIRMWARE AND APPS); WAVES MAXX AUDIO; DELL POWER MANAGER; DELL SUPPORTASSIST OS RECOVERY TOOL; DELL (TM ) DIGITAL DELIVERY CIRRUS CLIENT; DELL OPTIMIZER FOR PRECISION; EXTERNAL PORTS: NETWORK PORT: 1 X RJ-45 PORT; USB PORTS: 1 X USB 3.2 GEN 1 POR T; 1 X USB 3.2 GEN 1 PORT WITH POWERSHARE; 2 X USB4.0 TYPE-C PORT WITH DISPLAYPORT 2.0 PORT / POWER DELIVERY / THUNDERBOLT; AUDIO PORT: 1 X UNIVERSAL AUDIO JACK; VIDEO PORT: 1 X HDMI 2.0 PORT; MEDIA -CARD READER; 1 X MICROSD CARD SLOT; POWER-ADAPTER PORT: DC-IN USB TYPE-C; SECURITY-CABLE SLOT: 1 X WEDGE-SHAPED LOCK SLOT; DIMENSIONS AND WEIGHT: FRONT HEIGHT: 22.67 MM; REAR HEIGHT: 24.05 MM; WIDTH: 357.80 MM; DEPTH: 233.30 MM; WEIGHT (MINIMUM): 1.79 KG; UBUNTU LINUX 20.04; 3Y BASIC ONSITE SERVICE EXTENSION WARRANTY
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Памет | 16GB |
| Твърд диск | SSD 512GB |
| Чипсет на видео карта | RTX T1200 |
| Видео памет | 4 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |
Повече информация
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Памет | 16GB |
| Твърд диск | SSD 512GB |
| Чипсет на видео карта | RTX T1200 |
| Видео памет | 4 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |