Лаптоп Dell Precision 7760 BTX 17.3" Intel Core i7-11850H (8 Core, 24MB Cache, up to 4.80GHz), 16GB DDR4, 512GB NVMe, RTX A3000, UBU
Изчерпано количество
SKU
N004P7760EMEA_UBU
Лаптоп Dell Mobile Precision Workstation 7760 BTX 17.3 IPS FHD
DELL MOBILE PRECISION WORKSTATION 7760 BTX; 17.3 IPS FHD; 1920X1080; 60HZ; ANTI-GLARE; NON-TOUCH; 100% DCIP3; 500 NITS; CAM / MIC; WWAN / WLAN CAPABLE; PALMREST SMART CARD ONLY; EPEAT 2018 REGISTERED (GOLD) ; ENERGY STAR QUALIFIED; 11TH GEN INTEL CORE PROCESSOR I7-11850H (8 CORE, 24MB CACHE, 2.50GHZ TO 4.80GHZ, 45W, VPRO); NVIDIA RTX A3000 W / 6 GB GDDR6; THERMAL FOR GRAPHICS; 16 GB; 2X8 GB; DDR4; 3200MHZ; NON-ECC; SODIMM; M.2 2280 512 GB; GEN 3 PCIE X4 NVME; SOLID STATE DRIVE; 240W E5 POWER ADAPTER (EPEAT); 6 CELL 95WHR EXPRESSCHARGE CAPABLE BATTERY; INTEL WI-FI 6E AX210 WIRELESS CARD WITH BLUETOOTH 5.2; INTEL WI-FI 6E AX210; (6GHZ); 2X2 WITH BT5.2; NO MOBILE BROADBAND CARD; INTERNAL US / INTERNATIONAL QWERTY BACKLIT KEYBOARD WITH 10 KEY NUMERIC KEYPAD; KEYBOARD LATTICE FOR 99 KEY AND 100 KEY KEYBOARD; DELL CLIENT SYSTEM UPDATE (UPDATES LATEST DELL RECOMMENDED BIOS, DRIVERS, FIRMWARE AND APPS); WAVES MAXX AUDIO; DELL POWER MANAGER; DELL SUPPORTASSIST OS RECOVERY TOOL; DELL OPTIMIZER FOR PRECI SION; DELL (TM) DIGITAL DELIVERY CIRRUS CLIENT; BOTTOM COVER W / SMART CARD SLOT AND SSD QUICK ACCESS DOOR; I / O PORTS AND CONNECTORS: 1 X RJ-45 PORT 10/100/1000 MBPS; 2 X USB 3.2 GEN 1 TYPE-A PORT; 1 X USB 3.2 GEN 1 TYPE-A PORT WITH POWERSHARE; 2 X USB 3.2 GEN 2 TYPE-C THUNDERBOLT 4 PORTS; 1 X HDMI 2.1 PORT; 1 X MINI DISPLAYPORT 1.4; 1 X UNIVERSAL AUDIO JACK; 1 X SD CARD SLOT; 1 X SMART CARD READER SLOT; 1 X MICRO SIM CARD SLOT; DIMENSIONS AND WEIGHT: WIDTH: 400MM; DEPTH: 263.6MM; HEIGHT: FRONT: 25.98MM; REAR: 28.6MM; WEIGHT: STARTING AT 3.01KG ; UBUNTU LINUX 20.04; 3Y BASIC ONSITE SERVICE EXTENSION (EMERGING ONLY)
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Памет | 16GB |
| Твърд диск | 512 GB |
| Видео памет | 6 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 17,30 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |
Повече информация
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Памет | 16GB |
| Твърд диск | 512 GB |
| Видео памет | 6 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 17,30 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |