Реновиран настолен компютър HP 260-a104no, Intel Celeron Dual-Core, RAM 8192MB, HDD 128GB, Grade A
Изчерпано количество
SKU
80112532
Реновиран настолен компютър HP 260-a104no, Intel Celeron Dual-Core, RAM 8192MB, HDD 128GB, Grade A
Реновиран настолен компютър HP 260-a104no Intel Celeron Dual-Core J3060 1600MHz 2MB 8192MB So-Dimm DDR3 128GB 2.5 Inch SSD Desktop Grade A
| Производител | HP |
|---|---|
| Модел | 260-a104no |
| Тип на процесора | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор | Intel Celeron Dual-Core J3060 1600MHz 2MB |
| Памет | 8192MB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR3 |
| Твърд диск | 128GB 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия | Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | Wi-Fi Card Reader |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
Повече информация
| Производител | HP |
|---|---|
| Модел | 260-a104no |
| Тип на процесора | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор | Intel Celeron Dual-Core J3060 1600MHz 2MB |
| Памет | 8192MB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR3 |
| Твърд диск | 128GB 2.5 Inch SSD |
| Оптично устройство | NO OD |
| Кутия | Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | Wi-Fi Card Reader |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |