Реновирана Работна станция HP Workstation Z800, Intel Xeon Quad Core, RAM 16GB, HDD 500 GB, Grade A
Изчерпано количество
SKU
80108684
Реновирана Работна станция HP Workstation Z800, Intel Xeon Quad Core, RAM 16GB, HDD 500 GB, Grade A
Реновирана Работна станция HP Workstation Z800 Intel Xeon Quad Core X5570 2930MHz 8MB 16GB RDIMM DDR3 500 GB SATA Tower Grade A
| Производител | HP |
|---|---|
| Модел | Workstation Z800 |
| Тип на процесора | Intel Xeon Quad Core |
| Процесор | Intel Xeon Quad Core X5570 2930MHz 8MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | RDIMM DDR3 |
| Твърд диск | 500 GB SATA |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Кутия | Tower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro 600 1024MB PCI-E DVI DisplayPort |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
Повече информация
| Производител | HP |
|---|---|
| Модел | Workstation Z800 |
| Тип на процесора | Intel Xeon Quad Core |
| Процесор | Intel Xeon Quad Core X5570 2930MHz 8MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | RDIMM DDR3 |
| Твърд диск | 500 GB SATA |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Кутия | Tower |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | NVIDIA Quadro 600 1024MB PCI-E DVI DisplayPort |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |