Лаптоп Dell Latitude 5421 Intel Core i7-11850H (8 Core, 24M cache, base 2.5GHz, up to 4.8GHz), 16GB, 512GB SSD, Nvidia GeForce MX450, DOS
Изчерпано количество
SKU
N009L542114EMEA_U
Лаптоп Dell Latitude 5421 14 '' FHD (1920x1080)
DELL LATITUDE 5421 LAPTOP; 14 FHD (1920X1080) NON-TOUCH; ANTI-GLARE; IPS; HD + IR CAMERA; 250NITS; WLAN / WWAN; EPEAT 2018 REGISTERED (GOLD); ENERGY STAR QUALIFIED; INTEL (R) 11TH GENERATION CORE ( TM) I7-11850H VPRO CAPABLE (8 CORE, 24M CACHE, 2.5GHZ BASE, UP TO 4.8GHZ); NVIDIA GEFORCE MX450 DISCRETE GRAPHICS W / THUNDERBOLT; SINGLE POINTING; NONE SECURITY; 16GB DDR4 MEMORY; 1X16GB; 3200; NON-ECC ; SODIMM; M.2 512GB PCIE NVME CLASS 40 SOLID STATE DRIVE; 4 CELL 64WHR BYD BATTERY; 130W E5 TYPE C POWER ADAPTER (EPEAT); WIRELESS INTEL AX201 WLAN DRIVER; INTEL WI-FI 6 AX201 2X2 .11AX 160MHZ + BLUETOOTH 5.1 ; NO MOBILE BROADBAND CARD; SINGLE POINT KEYBOARD ENGLISH US WITH BACKLIT; EXTERNAL PORTS: NETWORK PORT: 1 X RJ-45 ETHERNET PORT; USB PORTS: 1 X USB 3.2 GEN 1 PORT; 1 X USB 3.2 GEN 1 PORT WITH POWERSHARE; 2 X THUNDERBOLT 4 PORTS WITH DISPLAYPORT ALT MODE / USB4 / POWER DELIVERY; AUDIO PORT: 1 X UNIVERSAL AUDIO JACK; VIDEO PORT: 1 X HDMI 2.0 PORT; MEDIA-CARD READER: 1 X MICROSD-CARD SLOT; 1 X MICROSIM- CARD TRAY (OPTIONAL); 1 X SMART CARD READER (OPTIONAL); POWER-ADAPTER PORT: DC-IN USB TYPE-C; SECURITY-CABLE SLOT: 1 X WEDGE-SHAPED LOCK SLOT; DIMENSIONS AND WEIGHT: FRONT HEIGHT: 20.95 MM ; REAR HEIGHT: 23.60 MM; WIDTH: 321.35 MM; DEPTH: 212 MM; WEIGHT (MINIMUM): 1.49 KG; UBUNTU LINUX 20.04; 3 YEARS BASIC ONSITE SERVICE EXTENSION WARRANTY
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Памет | 16GB |
| Твърд диск | SSD 512GB |
| Чипсет на видео карта | GeForce MX450 |
| Диагонал на екрана (inch) | 14,00 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |
Повече информация
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Памет | 16GB |
| Твърд диск | SSD 512GB |
| Чипсет на видео карта | GeForce MX450 |
| Диагонал на екрана (inch) | 14,00 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |