Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen), 14", Intel Core i7, RAM 16GB, HDD 512 GB, Grade A, Батерия: OK
Изчерпано количество
SKU
80109106
Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen), 14", Intel Core i7, RAM 16GB, HDD 512 GB, Grade A, Батерия: OK
Реновиран лаптоп Lenovo ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) 14" 2560x1440 QHD 16:9 Intel Core i7 8565U 1800MHz 8MB 16GB LPDDR3 512 GB M.2 NVMe SSD Grade A OK
| Производител | Lenovo |
|---|---|
| Модел | ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7 8565U 1800MHz 8MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | LPDDR3 |
| Твърд диск | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Видеокарта | Intel UHD Graphics 620 |
| Диагонал на екрана (inch) | 14,00 € |
| Максимална резолюция | 2560x1440 QHD 16:9 |
| USB портове | USB 3.1 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия | OK |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
| Допълнителна информация | Finger Print Camera HDMI IPS Touchscreen Pen |
Повече информация
| Производител | Lenovo |
|---|---|
| Модел | ThinkPad X1 Yoga (4th Gen) |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7 8565U 1800MHz 8MB |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | LPDDR3 |
| Твърд диск | 512 GB M.2 NVMe SSD |
| Видеокарта | Intel UHD Graphics 620 |
| Диагонал на екрана (inch) | 14,00 € |
| Максимална резолюция | 2560x1440 QHD 16:9 |
| USB портове | USB 3.1 and USB Type-C/Thunderbolt |
| Батерия | OK |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
| Допълнителна информация | Finger Print Camera HDMI IPS Touchscreen Pen |