Реновиран лаптоп Acer TravelMate Spin B118 N16Q15, 11.6", Intel Pentium Quad-Core, RAM 4096MB, HDD 128GB, Grade B, Батерия: OK
Изчерпано количество
SKU
80112947
Реновиран лаптоп Acer TravelMate Spin B118 N16Q15, 11.6", Intel Pentium Quad-Core, RAM 4096MB, HDD 128GB, Grade B, Батерия: OK
Реновиран лаптоп Acer TravelMate Spin B118 N16Q15 11.6" 1366x768 WXGA LED 16:9 Intel Pentium Quad-Core N4200 1100MHz 2MB 4096MB DDR3L Onboard 128GB M.2 SATA SSD Grade B OK
| Производител | Acer |
|---|---|
| Модел | TravelMate Spin B118 N16Q15 |
| Тип на процесора | Intel Pentium Quad-Core |
| Процесор | Intel Pentium Quad-Core N4200 1100MHz 2MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | DDR3L Onboard |
| Твърд диск | 128GB M.2 SATA SSD |
| Видеокарта | Intel HD Graphics 505 |
| Диагонал на екрана (inch) | 11,60 € |
| Максимална резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| USB портове | USB 3.0 |
| Батерия | OK |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade B |
| Гаранционни условия (месец) | 3 |
| Допълнителна информация | Camera HDMI IPS Touchscreen |
Повече информация
| Производител | Acer |
|---|---|
| Модел | TravelMate Spin B118 N16Q15 |
| Тип на процесора | Intel Pentium Quad-Core |
| Процесор | Intel Pentium Quad-Core N4200 1100MHz 2MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | DDR3L Onboard |
| Твърд диск | 128GB M.2 SATA SSD |
| Видеокарта | Intel HD Graphics 505 |
| Диагонал на екрана (inch) | 11,60 € |
| Максимална резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| USB портове | USB 3.0 |
| Батерия | OK |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade B |
| Гаранционни условия (месец) | 3 |
| Допълнителна информация | Camera HDMI IPS Touchscreen |