Реновиран настолен компютър Lenovo ThinkCentre M73, Intel Core i5, RAM 4096MB, HDD 128GB, Grade A
Изчерпано количество
SKU
80083788
Реновиран настолен компютър Lenovo ThinkCentre M73, Intel Core i5, RAM 4096MB, HDD 128GB, Grade A
Реновиран настолен компютър Lenovo ThinkCentre M73 Intel Core i5 4590T 2000MHz 6MB 4096MB So-Dimm DDR3L 128GB 2.5 Inch SSD Tiny Desktop Grade A
| Производител | Lenovo |
|---|---|
| Модел | ThinkCentre M73 |
| Тип на процесора | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5 4590T 2000MHz 6MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR3L |
| Твърд диск | 128GB 2.5 Inch SSD |
| Кутия | Tiny Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
Повече информация
| Производител | Lenovo |
|---|---|
| Модел | ThinkCentre M73 |
| Тип на процесора | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5 4590T 2000MHz 6MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | So-Dimm DDR3L |
| Твърд диск | 128GB 2.5 Inch SSD |
| Кутия | Tiny Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |