Реновиран лаптоп Dell Latitude 3180, 11.6", Intel Pentium Quad-Core, RAM 4096MB, HDD 128 GB, Grade B, Батерия: OK
Изчерпано количество
SKU
80105323
Лаптоп Dell Latitude 3180, 11.6", Intel Pentium Quad-Core, RAM 4096MB, HDD 128 GB, Grade B, Батерия: OK
Лаптоп Dell Latitude 3180 11.6" 1366x768 WXGA LED 16:9 Intel Pentium Quad-Core N4200 1100MHz 2MB 4096MB LPDDR3 128 GB M.2 SATA SSD Grade B OK
| Производител | Dell |
|---|---|
| Модел | Latitude 3180 |
| Тип на процесора | Intel Pentium Quad-Core |
| Процесор | Intel Pentium Quad-Core N4200 1100MHz 2MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | LPDDR3 |
| Твърд диск | 128 GB M.2 SATA SSD |
| Видеокарта | Intel HD Graphics 500 |
| Диагонал на екрана (inch) | 11,60 € |
| Максимална резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| USB портове | USB 3.1 |
| Батерия | OK |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade B |
| Гаранционни условия (месец) | 3 |
| Допълнителна информация | Camera HDMI |
Повече информация
| Производител | Dell |
|---|---|
| Модел | Latitude 3180 |
| Тип на процесора | Intel Pentium Quad-Core |
| Процесор | Intel Pentium Quad-Core N4200 1100MHz 2MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | LPDDR3 |
| Твърд диск | 128 GB M.2 SATA SSD |
| Видеокарта | Intel HD Graphics 500 |
| Диагонал на екрана (inch) | 11,60 € |
| Максимална резолюция | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| USB портове | USB 3.1 |
| Батерия | OK |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade B |
| Гаранционни условия (месец) | 3 |
| Допълнителна информация | Camera HDMI |