Лаптоп DELL Latitude 552115.6'' Intel® Core™ i7-11850H (24M Cache, up to 4.80 GHz), 32GB DDR4, 512GB SSD, DOS
Изчерпано количество
SKU
N013L552115EMEA_U
- ➤ DELL LATITUDE 5521 LAPTOP
- ➤ 15.6 FHD (1920X1080) NON-TOUCH
- ➤ ANTI-GLARE
- ➤ IPS
- ➤ HD + IR CAMERA
- ➤ 250NITS
- ➤ WLAN / WWAN
- ➤ EPEAT 2018 REGISTERED (GOLD)
- ➤ ENERGY STAR QUALIFIED
- ➤ SINGLE POINTING
- ➤ NONE SECURITY
- ➤ INTEL (R) 11TH GENERATION CORE (TM) I7-11850H VPRO CAPABLE (8 CORE, 24M CACHE, 2.5GHZ BASE, UP TO 4.8GHZ)
- ➤ INTEL UHD GRAPHICS - INTEL 11TH GEN CORE I7-11850H
- ➤ 32GB
- ➤ 2X16GB
- ➤ DDR4 NO -ECC
- ➤ M.2 2280 512GB PCIE NVME CLASS 40 SOLID STATE DRIVE
- ➤ 64WHR
- ➤ 4CELL
- ➤ BYD BATTERY
- ➤ 130W E5 TYPE C POWER ADAPTER (EPEAT)
- ➤ WIRELESS INTEL AX201 WLAN DRIVER
- ➤ INTEL WI-FI 6 AX201 802.11AX DUAL BAND ( 2X2) 160MHZ WIRELESS ADAPTER + BLUETOOTH 5.1
- ➤ NO MOBILE BROADBAND CARD
- ➤ SINGLE POINT KEYBOARD ENGLISH US WITH BACKLIT
- ➤ EXTERNAL PORTS: NETWORK PORT: 1 X RJ-45 PORT
- ➤ USB PORTS: 1 X USB 3.2 GEN 1 (TYPE-A) PORT
- ➤ 1 X USB 3.2 GEN 1 (TYPE-A) PORT WITH POWERSHARE
- ➤ 2 X USB4.0 TYPE-C PORT WITH DISPLAYPORT 2.0 PORT / POWER DELIVERY / THUNDERBOLT 4
- ➤ AUDIO PORT: 1 X UNIVERSAL AUDIO JACK
- ➤ VIDEO PORT: 1 X HDMI 2.0 PORT
- ➤ MEDIA-CARD READER : 1 X MICROSD CARD SLOT
- ➤ POWER-ADAPTER PORT: DC-IN USB TYPE-C
- ➤ SECURITY-CABLE SLOT: 1 X WEDGE-SHAPED LOCK SLOT
- ➤ DIMENSIONS AND WEIGHT: FRONT HEIGHT: 22.67 MM
- ➤ REAR HEIGHT: 24.05 MM
- ➤ WIDTH : 357.80 MM
- ➤ DEPTH: 233.30 MM
- ➤ WEIGHT (MINIMUM): 1.79 KG
- ➤ UBUNTU LINUX 20.04
- ➤ 3Y BASIC ONSITE SERVICE EXTENSION WARRANTY
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7-11850H |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Вътрешна тактова честота | 4.80 GHz |
| Памет | 32GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB SSD |
| Видеокарта | Интегрирана видеокарта |
| Чипсет на видео карта | Intel UHD Graphics |
| Видео памет | Интегрирана видеокарта |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Тип на екрана | IPS |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Операционна система | Linux |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |
Повече информация
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7-11850H |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Вътрешна тактова честота | 4.80 GHz |
| Памет | 32GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск | 512GB SSD |
| Видеокарта | Интегрирана видеокарта |
| Чипсет на видео карта | Intel UHD Graphics |
| Видео памет | Интегрирана видеокарта |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Тип на екрана | IPS |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Операционна система | Linux |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |