Лаптоп Dell Precision 3561 Intel Core i7-11850H, 32GB DDR4, 1TB SSD, 1TB HDD, NVIDIA T1200, LTE, Win 11 Pro
Изчерпано количество
SKU
DP3561I73211LTW11P
Лаптоп Dell Workstation Mobile Precision 3561
DELL MOBILE PRECISION WORKSTATION 3561; 15.6 FHD; 16X9; 1920X1080; 400 NIT; WVA; LBL; 100% SRGB; 60HZ; NON-TOUCH; RGB CAM; MIC; WLAN & WWAN CAPABLE; SINGLE POINTING; NFC + SMART CARD + FINGER PRINT READER; ENERGY STAR QUALIFIED; EPEAT 2018 REGISTERED (GOLD); INTEL CORE I7-11850H (8 CORE, 24 MB CACHE, 2.50 GHZ TO 4.80 GHZ, 45W, VPRO); NVIDIA T1200 4 GB GDDR6; 32 GB; 1 X 32 GB; DDR4 ; 3200MHZ NON-ECC; SODIMM; M.2 2280 1 TB; GEN 3 PCIE X4 NVME; SSD; ADDITIONAL 2.5 1 TB 7200RPM SATA HARD DRIVE; INTEL XMM 7360 GLOBAL LTE-ADVANCED; SINGLE POINTING BACKLIT ENGLISH INTERNATIONAL KEYBOARD WITH NUMERIC KEYPAD ; 4 CELL 64WHR BATTERY; 130W E5 TYPE C POWER ADAPTER (EPEAT); INTEL WI-FI 6 AX201 WIRELESS CARD WITH BLUETOOTH 5.2; WIRELESS INTEL AX201 WLAN DRIVER; NO MOBILE BROADBAND CARD; DELL CLIENT SYSTEM UPDATE (UPDATES LATEST DELL RECOMMENDED BIOS, DRIVERS, FIRMWARE AND APPS); WAVES MAXX AUDIO; DELL POWER MANAGER; DELL SUPPORTASSIST OS RECOVERY TOOL; DELL (TM) DIGITAL DELIVERY CIRRUS CLIENT; DELL OPTIMI ZER FOR PRECISION; EXTERNAL PORTS: NETWORK PORT: 1 X RJ-45 PORT; USB PORTS: 1 X USB 3.2 GEN 1 PORT; 1 X USB 3.2 GEN 1 PORT WITH POWERSHARE; 2 X USB4.0 TYPE-C PORT WITH DISPLAYPORT 2.0 PORT / POWER DELIVERY / THUNDERBOLT; AUDIO PORT: 1 X UNIVERSAL AUDIO JACK; VIDEO PORT: 1 X HDMI 2.0 PORT; MEDIA-CARD READER; 1 X MICROSD CARD SLOT; POWER-ADAPTER PORT: DC-IN USB TYPE-C; SECURITY -CABLE SLOT: 1 X WEDGE-SHAPED LOCK SLOT; DIMENSIONS AND WEIGHT: FRONT HEIGHT: 22.67 MM; REAR HEIGHT: 24.05 MM; WIDTH: 357.80 MM; DEPTH: 233.30 MM; WEIGHT (MINIMUM): 1.79 KG; WINDOWS 11 PRO; ENGLISH; ARABIC; FRENCH; RUSSIAN; TURKISH; 3Y KEEP YOUR HARD DRIVE; 3Y BASIC ONSITE SERVICE EXTENSION WARRANTY
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Памет | 32GB |
| Твърд диск | 1000 GB |
| Чипсет на видео карта | Quadro T1200 |
| Видео памет | 4 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |
Повече информация
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Процесор - име на ядро | Intel |
| Памет | 32GB |
| Твърд диск | 1000 GB |
| Чипсет на видео карта | Quadro T1200 |
| Видео памет | 4 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен екран | 0 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |