Лаптоп Dell Precision 7560 Intel Core i7-11850H, 32GB DDR4, 1TB SSD, RTX A3000, UBU
Изчерпано количество
SKU
DP7560I7321RTXUBU
Лаптоп Dell Mobile Precision Workstation 7560 15.6 FHD 1920x1080
DELL MOBILE PRECISION WORKSTATION 7560; 15.6 FHD; 1920X1080; 60HZ; ANTI-GLARE; NON-TOUCH; 100% DCIP3; 500 NITS; CAM / MIC; WWAN / WLAN CAPABLE; PALMREST FIPS FINGERPRINT READER; SMART CARD READER AND NFC; EPEAT 2018 REGISTERED (GOLD); ENERGY STAR QUALIFIED; 11TH GEN INTEL CORE I7-11850H (8 CORE, 24MB CACHE, 2.50GHZ TO 4.80GHZ, 45W, VPRO); VPRO ENABLED; NVIDIA RTX A3000 W / 6 GB GDDR6; THERMAL FOR GRAPHICS; 32 GB; 2X16 GB; DDR4; 3200MHZ; NON-ECC; SODIMM; M.2 2280 1 TB; GEN 4 PCIE X4 NVME; SOLID STATE DRIVE; 6 CELL 95WHR EXPRESSCHARGE CAPABLE BATTERY ; 180W E5 POWER ADAPTER (EPEAT); INTEL WI-FI 6E AX210; (6GHZ); 2X2 WITH BT5.2; INTEL WI-FI 6E AX210 WIRELESS CARD WITH BLUETOOTH 5.2; NO MOBILE BROADBAND CARD; INTERNAL US / INTERNATIONAL QWERTY BACKLIT KEYBOARD WITH 10 KEY NUMERIC KEYPAD; KEYBOARD LATTICE FOR 99 KEY AND 100 KEY KEYBOARD; EXTERNAL PORTS: NETWORK PORT: 1 X RJ-45 ETHERNET PORT 10/100/1000 MBPS; USB PORTS: 1 X USB 3.2 GEN 1 TYPE-A PORTS; 1 X USB 3.2 GEN 1 TYPE-A PORT WITH POWERSHARE; 2 X USB 3.2 GEN 2 TYPE-C THUNDERBOLT 4 PORTS; AUDIO PORT: 1 X GLOBAL HEADSET JACK; VIDEO PORT: 1 X HDMI 2.1 PORT; 1 X MINI DISPLAYPORT 1.4; MEDIA-CARD READER: 1 X SD-CARD SLOT; SMART CARD READER: 1 X SMART-CARD READER; POWER-ADAPTER PORT: 1 X DC-IN PORT (7.4 MM STANDARD PLUG); SECURITY-CABLE SLOT : 1 X WEDGE-SHAPED SECURITY SLOT; DIMENSIONS AND WEIGHT: FRONT HEIGHT: 25.00 MM; REAR HEIGHT: 27.36 MM; WIDTH: 360.00 MM; DEPTH: 242.00 MM; WEIGHT: 2.49 KG; UBUNTU LINUX 20.04; 3Y KEEP YOUR HARD DRIVE WARRANTY ; 3Y PROSUPPORT AND NEXT BUSINESS DAY ONSITE SERVICE WARRANTY
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Памет | 32GB |
| Твърд диск | 1000 GB |
| Видео памет | 6 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |
Повече информация
| Тип продукт | Лаптоп |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Тип на процесора | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel i7 |
| Памет | 32GB |
| Твърд диск | 1000 GB |
| Видео памет | 6 GB |
| Диагонал на екрана (inch) | 15,60 € |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 |