Реновиран настолен компютър HP Compaq 6300 Pro SFF, Intel Celeron Dual-Core, RAM 4096MB, HDD 250 GB, Grade A
Изчерпано количество
SKU
80087479
Реновиран настолен компютър HP Compaq 6300 Pro SFF, Intel Celeron Dual-Core, RAM 4096MB, HDD 250 GB, Grade A
Реновиран настолен компютър HP Compaq 6300 Pro SFF Intel Celeron Dual-Core G1610 2600MHz 2MB 4096MB DDR3 250 GB SATA Slim Desktop Grade A
| Производител | HP Compaq |
|---|---|
| Модел | 6300 Pro SFF |
| Тип на процесора | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор | Intel Celeron Dual-Core G1610 2600MHz 2MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | DDR3 |
| Твърд диск | 250 GB SATA |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Кутия | Slim Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
Повече информация
| Производител | HP Compaq |
|---|---|
| Модел | 6300 Pro SFF |
| Тип на процесора | Intel Celeron Dual-Core |
| Процесор | Intel Celeron Dual-Core G1610 2600MHz 2MB |
| Памет | 4096MB |
| Технология на паметта | DDR3 |
| Твърд диск | 250 GB SATA |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Кутия | Slim Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |