Реновиран настолен компютър Lenovo ThinkCentre M710e, Intel Core i5, RAM 8192MB, HDD 128 GB, Grade A
Изчерпано количество
SKU
80107891
Реновиран настолен компютър Lenovo ThinkCentre M710e, Intel Core i5, RAM 8192MB, HDD 128 GB, Grade A
Реновиран настолен компютър Lenovo ThinkCentre M710e Intel Core i5 7400 3000MHz 6MB 8192MB DDR4 128 GB M.2 NVMe SSD Slim Desktop Grade A
| Производител | Lenovo |
|---|---|
| Модел | ThinkCentre M710e |
| Тип на процесора | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5 7400 3000MHz 6MB |
| Памет | 8192MB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Твърд диск | 128 GB M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия | Slim Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | Card Reader |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
Повече информация
| Производител | Lenovo |
|---|---|
| Модел | ThinkCentre M710e |
| Тип на процесора | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5 7400 3000MHz 6MB |
| Памет | 8192MB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Твърд диск | 128 GB M.2 NVMe SSD |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Кутия | Slim Desktop |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | Card Reader |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |