Реновиран сървър Dell PowerEdge R530, 2x Intel Xeon 8-Core E5, RAM 128GB, HDD 600 GB, Grade A
Изчерпано количество
SKU
80105507
Сървър Dell PowerEdge R530, 2x Intel Xeon 8-Core E5, RAM 128GB, HDD 600 GB, Grade A
Сървър Dell PowerEdge R530 2x Intel Xeon 8-Core E5 2630 v3 2400MHz 20MB 128GB DDR4 Registered 2 бр. 600 GB 10000 rpm SAS 3.5" Slim DVD-RW Rack Mount 2U Grade A
| Производител | Dell |
|---|---|
| Модел | PowerEdge R530 |
| Тип на процесора | 2x Intel Xeon 8-Core E5 |
| Процесор | 2x Intel Xeon 8-Core E5 2630 v3 2400MHz 20MB |
| Памет | 128GB |
| Технология на паметта | DDR4 Registered |
| Твърд диск | 600 GB 10000 rpm SAS 3.5" 2 бр. |
| Скорост на твърдия диск | 10000 rpm |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW SATA |
| LAN | LAN 4x 10/100/1000 |
| Кутия | Rack Mount 2U |
| Захранване | PSU 2x 750W |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | Perc H730 Mini/1GB Controller with BBWC |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |
Повече информация
| Производител | Dell |
|---|---|
| Модел | PowerEdge R530 |
| Тип на процесора | 2x Intel Xeon 8-Core E5 |
| Процесор | 2x Intel Xeon 8-Core E5 2630 v3 2400MHz 20MB |
| Памет | 128GB |
| Технология на паметта | DDR4 Registered |
| Твърд диск | 600 GB 10000 rpm SAS 3.5" 2 бр. |
| Скорост на твърдия диск | 10000 rpm |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW SATA |
| LAN | LAN 4x 10/100/1000 |
| Кутия | Rack Mount 2U |
| Захранване | PSU 2x 750W |
| Операционна система | Без операционна система |
| Операционна система | Без операционна система |
| Състояние | Grade A |
| Допълнителна информация | Perc H730 Mini/1GB Controller with BBWC |
| Гаранционни условия (месец) | 6 |